Të gjitha kategoritë
Bulonat inox

Bulonat inox

Shtëpi> Produkte > Bulonat inox

Bulonat e kapakut Inox inox (M5-M36) Din 912 Bulona Allen


Vendi i origjinës:

Shanghai / Zhejiang, Kinë

Brand Name:

T&Y

Numri Modeli:

M5-M72, 1/4”--3”

Certifikim:

ISO9001-2018

HETIM
Përshkrim

Sasia minimale Rendit:

200 kg ose në bazë të kërkesës

Çmimi:

0.1 usd-0.5 usd për madhësi

Details paketimit:

Me shumicë në karton ose paketë të vogël, më pas në paletë

Koha për dorëzim:

15-30 ditë ose në bazë të kërkuar

Kushtet e pagesës:

TT, LC, Western Union

Aftësia furnizimit:

1000 ton/vit

Inox çelik inox (M5-M36) Din 912 Allen Bulonat e kapakut të prizës Detaje të shpejta:

1. Stoku për të gjithë artikullin standard, prijësi më i shpejtë
2. OEM & ODM është i pranueshëm
3. Allen Bolts Furnizues dhe Eksportues nga Kina
4. Ekipe shumë të aftë në dispozicion për të ofruar këshilla dhe zgjidhje të ekspertëve

Bulonat më të mira prej çeliku inox 912 të gjitha Bolts hexdhe Vidë me kapak gjashtëkëndësh Prodhuesi në Kinë - T&Y Hardware

Kur keni nevojë për një mbërthyes më të zakonshëm, mund të përdorni shumë aplikacione, duke kujtuar Bulonat Hex Steel Din 912 All Bolts. Heks çeliku inox bulonat e kokës janë një mbërthyes shumë standard dhe praktik për përdorim në harduer. T&Y Hardware prodhon standardin e cilësisë ISO: 9001-2015, çelik inox Din 912 All Bolts Hex Bolts. Si një kompani lider e shquar e prodhimit dhe furnizimit të fiksuesve, ne ofrojmë një linjë të plotë të bulonave hekse prej çeliku inox Din 912 All Bolts me gjashtë anë.
Ky bulona Hex çelik inox Din 912 All Bolts është shumë i drejtpërdrejtë dhe i lehtë për t'u instaluar. Pavarësisht nëse përdorni një mjet prizë ose çelës, çelik inox Din 912 All Bolts Hex Bolts janë shumë të shpejtë për t'u instaluar pa probleme. Ju ofron një përvojë të shkëlqyer gjatë përdorimit për çdo aplikim shtëpiak, biznesi, tregtar ose industrial. Mund të krijojë një lidhje të fortë me rondele dhe arra. Të gjitha të madhësisë, diametrit dhe variantit të çelik inox të klasës 304 Din 912 All Bolts Hex Bolts janë të disponueshme dhe të gatshme për eksport në T&Y Hardware. T&Y Hardware ofron bulonat prej çeliku inox me elasticitet të lartë, të cilët kanë një rezistencë më të lartë në tërheqje, të prodhuara nga çeliku inox i klasës 316.

Eksporto bulonat e kokës SS me cilësi të lartë të gatshme dhe vidhos heks çelik inox nga T&Y Hardware

Ne marrim një kohë minimale për t'u përgatitur ose për të porositur për të dërguar për dërgesë. Si një zgjidhje e dedikuar dhe e plotë e bulonave Hex Din 912 All Bolts prej çeliku inox, ju mund të porosisni çdo specifikim me porosi sipas kërkesave tuaja. Ju mund të përdorni bulonat tona prej çeliku të pandryshkshëm Din 912 All Bolts Hex Bots me të njëjtin diametër dhe madhësi fijeje ose vrimë. Ne kemi një garanci inteligjente për ss 304 Din 912 All Bolts Hex Bolts dhe nuk do të ketë defekte pas një kohe të gjatë përdorimi. Certifikimi ynë i cilësisë mund të sigurojë që të mbështetemi në T&Y Hardware.
E njëjta gjë me Bulonat Hex Din 912 All Bolts Hex, T&Y Hardware eksporton një përzgjedhje të madhe të vidhave me kokë gjashtëkëndore çeliku inox dhe vidave me kapakë gjashtëkëndor çeliku inox. Këto vida me kokë gjashtëkëndëshe prej çeliku inox dhe vida me kapakë gjashtëkëndor mund të përdorin fytyrën e larëses. Për ndërtimin, projektin tuaj industrial dhe riparimin e pjesëve të makinerive është një mbërthyes shumë i përshtatshëm dhe efikas. T&Y Hardware prodhon të gjitha madhësitë, varietetet dhe klasat e vidave me kokë gjashtëkëndore çeliku inox për klasa dhe metale të ndryshme. Sipas përdorimit të aplikacionit tuaj, ju mund të zgjidhni çdo diametër ose specifikim nga prodhimi ynë i madh. Për porosinë tuaj me porosi, T&Y Hardware është gjithmonë aty për t'ju dhënë përvojën më të mirë.

Hardware T&Y- Merrni përzgjedhjen e madhe të vidave me kapakë gjashtëkëndor, bulonave metrikë prej çeliku inox me kërkesë të personalizuar

T&Y Hardware hulumton dhe zhvillon vazhdimisht lidhësin për të përmirësuar cilësinë dhe përvojën e përdoruesit. Për përvojën tuaj më të mirë të përdoruesit, ne projektojmë vidhat tona me kokë gjashtëkëndore prej çeliku inoks dhe vidhat me kapakë në mënyrë që të mund të vendosin një çelës me arpion ose çelës. Kështu që tani është më e lehtë për ju të shtrëngoni më shumë vidën në projektin tuaj. Mund të funksionojë në mënyrë perfekte për nyjen tuaj me bulona. Ne kemi të gjithë klasën për vidhat me kokë gjashtëkëndore çeliku inox, vidhat me bulona dhe kapakë, në mënyrë që të mund të gjeni të gjitha variantet për çdo përdorim tuajin, si motorë të vegjël, riparime dhe mirëmbajtje të komponentëve të drurit dhe projekte të tjera ndërtimi.
Bulonat tona të kokës Allen metrikë çeliku inox vijnë me aftësinë për të luftuar kundër korrozionit. Është më rezistent ndaj korrozionit se bulonat e tjera prej çeliku inox. Të gjitha gjatësitë, madhësitë, stilet e kokës dhe materialet e ndryshme janë gjithashtu të disponueshme për t'u eksportuar me bulonat Allen prej çeliku inox m7.

Aplikacion


2 Aplikimi

Certifikim

Certifikimi1

Ekspozitë

Ekspozitë

Komentet e klientit

Komentet e klientit

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM