Të gjitha kategoritë
Bulonat inox

Bulonat inox

Shtëpi> Produkte > Bulonat inox

Bulonat e karrocës Inox inox Steel Duplex Steel Din603 Din 608


Vendi i origjinës:

Shanghai / Zhejiang, Kinë

Brand Name:

T&Y

Numri Modeli:

M5-M72, 1/4”--3”

Certifikim:

ISO9001-2018

HETIM
Përshkrim

Sasia minimale Rendit:

1000 kg ose në bazë të kërkesës

Çmimi:

0.1 usd-0.5 usd për madhësi

Details paketimit:

Me shumicë në karton ose paketë të vogël, më pas në paletë

Koha për dorëzim:

15-30 ditë ose në bazë të kërkuar

Kushtet e pagesës:

TT, LC, Western Union

Aftësia furnizimit:

1000 ton/vit

Inox Steel Stainless Steel Duplex Din603 Di 608 Bulonat e karrocës Detaje të shpejta:

1. Stoku për të gjithë artikullin standard, prijësi më i shpejtë
2. OEM & ODM është i pranueshëm
3. Allen Bolts Furnizues dhe Eksportues nga Kina
4. Ekipe shumë të aftë në dispozicion për të ofruar këshilla dhe zgjidhje të ekspertëve

T&Y Hardware është prodhuesi kryesor i bulonave të karrocave Din603 Din 608 në Kinë.

Ka shumë variante dhe lloje të bulonave, Din603 Din 608 Bolona karroce  mund të përdoret në brazda T, zakonisht në struktura të përafërta. T&Y Hardware ofron bulonat e karrocës më të fuqishme Inox inox Din603 Din 608 për punën tuaj. Ne ofrojmë një linjë të plotë të bulonave të karrocës Inox Inox Din603 Din 608 me një gamë të gjerë madhësish. Prodhuesi i pajisjeve T&Y, bulonat e karrocës prej çeliku inox Inox më të fortë dhe më të përballueshëm, Din603 Din 608, tek të cilët mund të mbështeteni pa menduar asgjë. Ne kemi bulonat e karrocës Inox Inox Stainless Din603 Din 608 me standarde ndërkombëtare gati për eksport.
Bulonat e karrocës Inox Stainless Steel Din603 Din 608 të prodhuara nga T&Y Hardware kanë aftësinë më të mirë për të lidhur dy pjesë të vonesës. Ne kemi projektuar pikën e mprehtë me potencialin më të mirë dhe e kemi bërë atë një vidë të shkëlqyer metalike për të marrë një lidhje të përhershme dhe të fuqishme me vonesë. Pavarësisht nëse përdorni vidën e vonesës me koka të sheshta, koka tepsi ose një kokë ovale, T&Y Hardware mund të sigurojë për ju bulonat e karrocës Inox Stainless Steel Din603 Din 608 origjinale dhe cilësore.
Bulonat e karrocës Din603 Din 608 prej çeliku inox të prodhuar nga hardueri T&Y me një metal më të butë, në mënyrë që të mund të merrni një vidë vonese më të trashë se vidhat e murit të thatë. Meqenëse bulonat tona të karrocës Inox inox Din603 Din 608 janë më rezistente ndaj kërcitjes, ju mund t'i përdorni ato për alternativën më të mirë në vend që të përdorni vidhat e murit të thatë për projektet e punës me vonesë. Bulonat e karrocës Din603 Din 608 prej çeliku inox të prodhuar nga hardueri T&Y nuk do të këputen gjatë instalimit. Kështu që është më i sigurt dhe më i lehtë për t'u përdorur për operacionet tuaja të mëdha.

Prodhuesi më i mirë i bulonave të karrocës prej çeliku inox Din603 Din 608 në Kinë -T&Y Hardware.

T&Y Hardware ofron një gamë të gjerë bulonash Inox inox Din603 Din 608 Carriage. Pavarësisht se keni nevojë për ndonjë madhësi, lloj ose diametër sipas nevojës tuaj. Ju keni një koleksion të gjerë për t'u eksportuar. Llojet më të zakonshme janë vidhat me vonesë të rrumbullakët, vidhat e vonesës së kokës së trungut, vidhat e vonesës së ngurtë tunxh. Kemi edhe vida lag me gjatësi 1-1/4, vida lag me gjatësi 21/2, vida lag me tre gjatësi.
T&Y Hardware gjithashtu prodhon dhe eksporton bulonat e trungjeve prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi ndërkombëtare dhe vidhat e trungjeve prej çeliku inox. Këta janë disa nga mbërthyesit më të ngurtë që përdoren zakonisht për të lidhur vonesa ose lëndë druri të rënda dhe të mëdha. Bulonat e karrocës Inox Inox Din603 Din 608 dhe vidhat katrore inox që ne ofrojmë janë shumë të lehta dhe të drejtpërdrejta për t'u instaluar.
Mund ta përdorni lehtësisht për çdo material të rëndë që mban një ngarkesë intensive. Ne përdorim gjithashtu një arrë që i bën bulonat tona të karrocës Inox Inox Din603 Din 608 dhe vidën me kokë katrore prej çeliku inox më të fuqishëm dhe më të fortë. Ai gjithashtu siguron sigurinë dhe forcën për të mbajtur materialet së bashku.

Pse T&Y Hardware është Prodhuesi dhe Eksportuesi juaj më i mirë i bulonave të karrocës prej çeliku inox Din603 Din 608 në Kinë:

Hardware T&Y është burimi i fundit për bulonat e karrocës tuaj Inox inox Din603 Din 608. Pavarësisht nëse dëshironi bulona karroce Inox Inox Din603 Din 608 ose vida me kokë të sheshtë, T&Y Hardware është ende prodhuesi juaj më i mirë në Kinë. Ne kemi më shumë se 20 vjet përvojë në prodhimin dhe eksportimin e lidhësve në të gjithë botën. Ne marrim një kohë minimale për t'i dërguar lidhësit pranë derës tuaj për t'ju ofruar përvojat më të mira.
Furnizimi me bulonat e karrocës Inox Inox Din603 Din 608 nga T&Y Hardware është premium 305 rezistent ndaj korrozionit. Pra, nuk ka rrezik dëmtimi. Klienti ynë nga Evropa dhe Amerika i pëlqejnë shumë bulonat e karrocës Inox Inox Din603 Din 608 sepse është i drejtpërdrejtë dhe i shpejtë gjatë instalimit. T&Y Hardware është një inxhinier i vjetër me përvojë që punon për shumë vite në kërkime dhe zhvillim për përmirësimin e mbërthyesit tuaj.
Ne prodhojmë çdo lidhës, duke përfshirë bulonat e karrocës Inox Inox Din603 Din 608 dhe bulonat dhe vidhat e vonesës prej çeliku inox. Është afatgjatë dhe gjithashtu ka një garanci. Ne mund të ofrojmë një porosi me shumicë, pavarësisht nëse është një kërkesë doganore apo jo. Na dërgoni informacionin tuaj tani për të marrë bulonat më të mira të karrocës Inox inox Din603 Din 608 për projektin tuaj.

Certifikim

Certifikimi1

Ekspozitë

Ekspozita 2

Komentet e klientit

Komentet e klientit

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM