Të gjitha kategoritë
Bulonat inox

Bulonat inox

Shtëpi> Produkte > Bulonat inox

DIN 933 din931 Bulona me vidë gjashtëkëndore prej çeliku të dyfishtë prej çeliku të dyfishtë


Vendi i origjinës:

Shanghai / Zhejiang, Kinë

Brand Name:

T&Y

Numri Modeli:

M5-M72, 1/4”--3”

Certifikim:

ISO9001-2018

HETIM
Përshkrim

Sasia minimale Rendit:

200 kg ose në bazë të kërkesës

Çmimi:

0.1 usd-0.5 usd për madhësi

Details paketimit:

Me shumicë në karton ose paketë të vogël, më pas në paletë

Koha për dorëzim:

15-30 ditë ose në bazë të kërkuar

Kushtet e pagesës:

TT, LC, Western Union

Aftësia furnizimit:

1000 ton/vit

DIN 933 çeliku inox din931 çeliku i dyfishtë Vidë me kapak gjashtëkëndësh Bulonat gjashtëkëndor Detajet e shpejta:

1. Stoku për të gjithë artikullin standard, prijësi më i shpejtë
2. OEM & ODM është i pranueshëm
3. Allen Bolts Furnizues dhe Eksportues nga Kina
4. Ekipe shumë të aftë në dispozicion për të ofruar këshilla dhe zgjidhje të ekspertëve

T&Y Hardware - DIN 933 din931 Inox Inox Bulonat me vidhos me vidë me vidë, dyfish, çeliku inox Furnizues dhe prodhues në Kinë.

Hardware T&Y është prodhuesi juaj i shkëlqyer i bulonave gjashtëkëndor prej çeliku inox Inox:
T&Y Hardware është një burim i besueshëm për të gjithë materialin. Për përdorimin e kompanive tuaja strukturore dhe industriale të automobilave dhe ndërtimeve, ne jemi prodhuesit e bulonave gjashtëkëndore prej çeliku inox të besueshëm.
Produkti ynë vlerësohet gjerësisht për të mos kompromentuar cilësinë. Ne përdorim materialin më të cilësisë më të lartë ndërsa prodhojmë mbërthyesin me cilësi më të sigurt. Mbërthyesi ynë është një nga materialet me jetëgjatësi që përdor botën praktike me shërbim të besueshëm. Kontrolloni arkivin tonë të pasur për të marrë produktin tuaj.
T&Y Hardware ka 19 vjet përvojë në bulonat gjashtëkëndore prej çeliku inox. Ne gjithashtu kemi të gjitha klasat e mbërthyesit, duke përfshirë 18-8 / 304, 316 Stainless. Pse shqetësoheni për bulonat dhe bulonat me heks çelik inox Inox të tipit B8, kur ka T&Y Hardware me cilësi dhe çmim të përballueshëm.
Meqenëse ka lloje të ndryshme lidhësish me një larmi të gjerë, ne i fokusojmë të gjithë në të qenit zgjidhja juaj me një ndalesë. Stilet e kokës, format e fijeve, format e shpatullave dhe stilet e pikave janë në magazinë për eksport. Ose bulonat ose dadot e tij gjashtëkëndore prej çeliku inox, lidhësit prej çeliku inox prodhohen me testimin rigoroz të produktit sipas ISO9001.
T&Y Hardware preferon gjithmonë procedurën e përpunimit për prodhimin e një game të gjerë lidhësish në një xhiro të vogël prodhimi. Dhe për të tjerët, metoda e drejtimit të ftohtë është më e përshtatshme për të ruajtur karakteristikat e të gjitha modeleve të lidhësve.

Furnizuesit më origjinalë të bulonave prej çeliku inox Inox - Hardware T&Y:

T&Y Hardware është një gamë e plotë e bulonave dhe dadove heks çelik inox ofruesish të shërbimit. Ne kemi një numër të madh bulonash dhe arrash prej çeliku inox për eksport. T&Y Hardware gjithashtu ka 15 vjet përvojë në eksportimin e bulonave gjashtëkëndore prej çeliku inox në të gjithë botën.
Për përvojën tuaj më të mirë, ne projektojmë bulonat gjashtëkëndor prej çeliku inox sipas modelit më të besueshëm. T&Y Hardware përdor teknologjinë më të fundit të lartë për bulonat gjashtëkëndore prej çeliku inox Inox. Mbërthyesi ynë me cilësi të lartë është projektuar gjithashtu për tre kompanitë më të mira të mobiljeve në Evropë.
Këta lidhës inoksi të shkallës detare janë rezistente ndaj spërkatjes së kripës. Për bulonat e çelikut inox 316 Inox, T&Y Hardware shton vlerë shtesë në gamën e tij të pasur të mbërthyesve. Është në dispozicion në çdo diametër. Është gjithashtu i adaptueshëm për përdorim në situata të ndryshme.

Të gjitha prototipet e bulonave gjashtëkëndor inoks nga prodhuesit e fiksimeve prej çeliku të pandryshkshëm T&Y:

Për materialin inox, ne ofrojmë fije të plotë, komponentë fiksues, fiksim industrial dhe ndërtimor. Është projektuar gjithashtu me një kokë gjashtëkëndore. Prototipet e mëposhtme janë në dispozicion në magazinë.
● Bulonat prej çeliku inox M10
● Bulonat prej çeliku inox M8
● Bulonat prej çeliku inox M6
● Bulonat prej çeliku inox M12
Pavarësisht se keni nevojë për një gjatësi, madhësi fijeje ose stil të ndryshëm të kokës. T&Y Hardware gjithashtu jep të gjitha varietetet për materiale shtesë, dekorim të jashtëm, klasë dhe klasë të prodhuesit.
Si bulonat më të shkëlqyera prej çeliku inox Inox, T&Y Hardware ofron këto bulona çeliku inox ASTM-304 dhe A2, A4 me certifikim DIN/ISO. Në gamën e çelikut inox 18-8, ne kemi bulonat s30400, të cilat janë më standarde se çdo prodhues tjetër lidhës. Dhe gjithashtu për mbërthyes çeliku inox A2 dhe çelik inox A4.
Përveç këtyre koleksioneve, T&Y Hardware prodhon gjithashtu bulona, ​​dado dhe vida dupleks 2205 me specifikime të personalizuara. Nëse jeni duke kërkuar për Bulonat Inox Inox Inox Hex prej alumini, ju lutemi kontrolloni katalogun tonë në faqen tonë të internetit. Si një kompani udhëheqëse Inox Stainless Steel Hex Bolts, ne jemi të përkushtuar të plotësojmë nevojën tuaj për materiale lidhëse. Të tilla si dadot dhe bulonat prej çeliku inox BSF përfshihen në stokun e disponueshëm për eksport.

Aplikacion


2 Aplikimi

Certifikim

Certifikimi1

Ekspozitë

Ekspozitë

Komentet e klientit

Komentet e klientit

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM