Të gjitha kategoritë
Rod me fije çeliku të karbonit dhe çelikut inox

Rod me fije çeliku të karbonit dhe çelikut inox

Shtëpi> Produkte > Rod me fije çeliku të karbonit dhe çelikut inox

Astm a193 gr B7 B7M B8 B8M Bolts shufra me fileto


Vendi i origjinës:

Shanghai / Zhejiang, Kinë

Brand Name:

T&Y

Numri Modeli:

M5-M72, 1/4”--3”

Certifikim:

ISO9001-2018

HETIM
Përshkrim

Sasia minimale Rendit:

200 kg ose në bazë të kërkesës

Çmimi:

0.3 usd-0.5 usd për madhësi

Details paketimit:

Me shumicë në karton ose paketë të vogël, më pas në paletë

Koha për dorëzim:

15-30 ditë ose në bazë të kërkuar

Kushtet e pagesës:

TT, LC, Western Union

Aftësia furnizimit:

1000 ton/vit

Astm a193 gr B7 B7M B8 B8M Bulonat e shufrave me fileto Detaje të shpejta:

1. Stoku për të gjithë artikullin standard, prijësi më i shpejtë
2. OEM & ODM është i pranueshëm
3. Shufra e fillit Furnizues dhe eksportues nga Kina
4. Ekipe shumë të aftë në dispozicion për të ofruar këshilla dhe zgjidhje të ekspertëve

Më e mira juaj Bolt Stud Manufacturer & Supplier (A193 B7, B7M,B8,B8M) - T&Y Hardware:

Prodhuesi dhe furnizuesi juaj numër një për bulonat e kunjit me fileto çelik të pandryshkshëm dhe shufrat me fileto metrike - Blini bulonat e kunjit A193, bulonat e kunjit B7 dhe bulonat e kurrizit B7M. Dy bulonat më të zakonshëm të kunjave prej çeliku inoks janë 304 bulonat e kunjit prej çeliku të pandryshkshëm dhe 316 bulonat e mbështjellësve prej çeliku të pandryshkshëm, dhe T&Y Hardware është një nga kompanitë kryesore të prodhimit të bulonave ss për të gjithë ju llojin ose klasën e madhësisë së zakonshme dhe të rrallë. Është vendi ku mund të merrni bulonat e fundit ss të kunjit që kanë veti të shkëlqyera mekanike me udhëzime ISO të mirëmbajtura shumë.
Shufrat tona me fileto dhe stufat me fileto janë plotësisht çelik inox për të siguruar forcë më të lartë për çdo përdorim strukturor. Ju mund të përdorni të gjitha bulonat me fileto për të lidhur çdo pjesë të madhe së bashku. Përveç kësaj, ai mund të sigurojë një bashkim të besueshëm dhe të përhershëm për makinat tuaja dhe aplikacionet e tjera. T&Y Hardware prodhon bulonat e kurvarit prej çeliku inox si të lehta dhe me kosto efektive. Bulonat me fije prej çeliku inox të prodhuar nga hardueri T&Y janë 100 dhe të sigurta dhe të garantuara. Ne kemi certifikatën e cilësisë ISO: 9001, e cila tregon standardin tonë të prodhimit. Bulonat tanë me fileto janë gjithashtu të çertifikuara me standardet ASME, ASTM dhe DIN.

Burimi juaj më i spikatur dhe më i besueshëm për Prodhuesin dhe Furnizuesin e bulonave prej çeliku inox - Hardware T&Y:

Shanghai T&Y Hardware Industry Co. Ltd. mund të ofrojë çdo gamë të madhësisë dhe llojit. Ju mund të përdorni bulonat tona prej çeliku inox nga m6 në m100. Ne ju ofrojmë gjithashtu bulonat e kunjit të prodhuara me madhësi me porosi. Kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për projektin tuaj.
1.1.1T&Y Prodhuesit e harduerit:
● Kurvar me filetim total prej çeliku inox,
● Shufra e filetuar prej çeliku inox,
● Bulonat e fundit të rubinetit prej çeliku inox,
● Stufat me filetim të dyfishtë prej çeliku inox,
Dhe më shumë.
T&Y Hardware is your 100& trusted and reliable manufacturer for ss studs' bolts that provide the most secure fastener. Our other products are: vidë druri threaded studs, single end threaded studs, threaded step studs, threaded rod bar, left-handed and right-handed dual threaded studs, and metric threaded studs.

T&Y Hardware – Kompania më e mirë e prodhimit për shufrat dhe bulonat prej çeliku inox:

T&Y Hardware ka një kapacitet mujor të prodhimit të bulonave 500 Tonësh, i cili mund të plotësojë çdo sasi të kërkesës. Ne sigurojmë mbrojtjen më të lartë të prodhuesit për ta ofruar atë tek ju, veçanërisht për 304 bulonat e kunjit prej çeliku të pandryshkshëm dhe 316 bulonat e kunjit prej çeliku inox. Duke qenë se ne ofrojmë një gamë të plotë shufrash me fileto kurvarësh, ju mund t'i merrni të gjitha bulonat ASTM A193, pavarësisht nëse keni nevojë për një aliazh B7 ose çeliku, B8M ose 316 bulona kunjash prej çeliku të pandryshkshëm, B8 ose AISI 304 bulonat e kunjit. Ne gjithashtu kemi një shufër prej çeliku inox të klasit 1 për të dy B8 dhe B8M.
Industria e harduerit T&Y gjithashtu projekton dhe prodhon bulonat e kunjit për tre kompanitë më të mira të mobiljeve në Evropë. Ne kemi një gamë të gjerë klientësh të lumtur në të gjithë botën. Me 15 vitet e punës sonë për eksportimin e bulonave të kunjit dhe kapëseve të tjera, ne zhvillojmë një model të shkëlqyeshëm për t'ju ofruar mbërthyesin më të mirë. T&Y Hardware gjithashtu ka 10 vjet përvojë pune si një kompani më e mirë e harduerit në SHBA. Kështu që ju mund të na dërgoni informacionin e projektit tuaj dhe specifikimet e mbërthyesit, ne do të japim përvojën më të mirë të përdorimit të çdo bulonash me fileto çelik inox.

Aplikacion


2 Aplikimi

Certifikim

Certifikimi1

Ekspozitë

Ekspozitë

Komentet e klientit

Komentet e klientit

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM