Të gjitha kategoritë
Arra prej çeliku të karbonit dhe çelikut inox

Arra prej çeliku të karbonit dhe çelikut inox

Shtëpi> Produkte > Arra prej çeliku të karbonit dhe çelikut inox

Arra gjashtëkëndore Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587 Fin


Vendi i origjinës:

Shanghai / Zhejiang, Kinë

Brand Name:

T&Y

Numri Modeli:

M4-M20

Certifikim:

ISO9001-2018

HETIM
Përshkrim

Sasia minimale Rendit:

200 kg ose në bazë të kërkesës

Çmimi:

0.3 usd-0.5 usd për madhësi

Details paketimit:

Me shumicë në karton ose paketë të vogël, më pas në paletë

Koha për dorëzim:

15-30 ditë ose në bazë të kërkuar

Kushtet e pagesës:

TT, LC, Western Union

Aftësia furnizimit:

1000 ton/vit

Arra gjashtëkëndore Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587 Detaje të shpejta:

1. Stoku për të gjithë artikullin standard, prijësi më i shpejtë
2. OEM & ODM është i pranueshëm
3. Arra magji Furnizues dhe eksportues nga Kina
4. Ekipe shumë të aftë në dispozicion për të ofruar këshilla dhe zgjidhje të ekspertëve

Hardware T&Y ofron arrat më elegante inox 934 dhe mbërthyes të tjerë:

Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587 është një mbërthyes standard për dizajnin industrial. Arrat metrik gjashtëkëndor, të njohura shpesh si dado gjashtëkëndore, janë standardi më i përdorur për arrat gjashtëkëndore metrike. Ato përdoren në një shumëllojshmëri të gjerë aplikimesh ku kërkohet një arrë metrike. Standardet DIN janë vendosur për një gamë të gjerë komponentësh, duke përfshirë fiksuesit industrialë, nga Instituti Gjerman për Standardizim. T&Y Hardware ofron arrë me madhësi të plotë gjashtëkëndëshe M2 deri në M48 në klasat 8.8 ose 10.9 në çelik të butë, përfundim të shkëlqyeshëm të veshur me zink ose klasën 8 të galvanizuar.
Shanghai T&Y Hardware Industry Co. Ltd. është një nga kompanitë më të gjera të prodhimit të fastenerëve në Kinë. Ne sigurojmë gjithmonë arra gjashtëkëndore çeliku inoks me cilësi të lartë Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587. Në mungesë të ekuivalentëve ISO ose kur standardizimi nuk kërkohet, standardet DIN megjithatë aplikohen për artikujt që nuk plotësojnë kërkesat e standardeve ISO. Për 19 vitet e fundit, ne jemi përqendruar vetëm në prodhimin dhe zhvillimin e lidhësve. T&Y Hardware teston me rigorozitet të gjitha dadot tona gjashtëkëndore sipas standardit ISO 9001/2015.

Hardware T&Y ofron një përzgjedhje të gjerë të arrave gjashtëkëndore Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587 inox me një çmim me kosto efektive:

T&Y Hardware i jep një vlerë të lartë si cilësisë ashtu edhe shumëllojshmërisë. Ne kemi pothuajse 15 vjet përvojë pune profesionale në eksportimin e fasteners. Ne prodhojmë dhe furnizojmë një përzgjedhje të plotë të arrave gjashtëkëndëshe inox Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587 të çdo lloji ose madhësie. Ne kemi një kapacitet të madh prodhimi për të përmbushur kërkesën tuaj për sasi të konsiderueshme.
T&Y Hardware ka rreth 2500 metra katrorë fabrikën e prodhimit. Kështu që ne mund të prodhojmë kapëse prej rreth 500 Ton në një muaj të vetëm. Ne kemi gjithashtu një stok të madh Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587, i cili është gati për transport të shpejtë kudo në botë. Ne kemi 10 vjet përvojë profesionale duke punuar me kompaninë numër një të harduerit në Shtetet e Bashkuara. Ne ndërveprojmë me klientë nga 343 kompani të ndryshme që janë aktive në 39 vende të tjera. T&Y Hardware është një destinacion me një ndalesë për të gjitha llojet e arrës gjashtëkëndore Din558 Din6914 din934 ISO4032 UNI5587.
Ne jemi një partner afatgjatë si furnizues për tre nga kompanitë më të mëdha të mobiljeve në Evropë. Pra, Mbërthyesi ynë është më i besueshëm dhe më i besueshëm për t'u përdorur për çdo operacion. Inxhinierët tanë të vjetër kanë më shumë se dhjetë vjet përvojë duke punuar për departamentin e R&D. T&Y Hardware ka një ekip të kualifikuar të kontrollit të cilësisë që teston lëndët e para, produktet gjysmë të gatshme dhe produktet e gatshme sipas standardeve ISO9001.

Hardware T&Y prodhon arrën gjashtëkëndore më të pranueshme DIN 93 me efikasitet dhe besueshmëri të lartë:

Mostrat falas janë në dispozicion në T&Y Hardware dhe pranohen porositë e provës. Porositja e arrës tonë gjashtëkëndore inox DIN 934 është e thjeshtë dhe mund të bëhet në sasi të ndryshme. Ne ofrojmë mostra falas, si dhe ndihmë për klientët në internet 24/7. Ne do të përfundojmë me eksportimin 100 për qind të kartonave standarde të forta me paleta druri për të kompletuar formacionin tonë.
Rrjedhimisht, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni për shërbimin pas shitjes ose cilësinë e përgjithshme të dados sonë gjashtëkëndore DIN 934. T&W Hardware është një prodhues i sprovuar i lidhësve me vite ekspertizë. Për nëntëmbëdhjetë vitet e fundit dhe në vazhdimësi, ne kemi prodhuar mbërthyes me cilësi të lartë. Ne marrim të gjitha hapat e nevojshëm për të siguruar që të ruhet cilësia e shkëlqyer e produkteve tona.

Aplikacion


2 Aplikimi

Certifikim

Certifikimi1

Ekspozitë

Ekspozitë

Komentet e klientit

Komentet e klientit

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM