Të gjitha kategoritë
Bulonat e ankorimit

Bulonat e ankorimit

Shtëpi> Produkte > Bulonat e ankorimit

Bolt zgjerimi i ankorimit të mëngës Dynabolt prej çeliku të pandryshkshëm


Vendi i origjinës:

Shanghai / Zhejiang, Kinë

Brand Name:

T&Y

Numri Modeli:

M5-M72, 1/4”--3”

Certifikim:

ISO9001-2018

HETIM
Përshkrim

Sasia minimale Rendit:

200 kg ose në bazë të kërkesës

Çmimi:

0.1 usd-0.5 usd për madhësi

Details paketimit:

Me shumicë në karton ose paketë të vogël, më pas në paletë

Koha për dorëzim:

15-30 ditë ose në bazë të kërkuar

Kushtet e pagesës:

TT, LC, Western Union

Aftësia furnizimit:

1000 ton/vit

Stainless steel Çelik prej karboni Dynabolt spirancë mëngë Detaje të shpejta të bulonave të zgjerimit:

1. Stoku për të gjithë artikullin standard, prijësi më i shpejtë
2. OEM & ODM është i pranueshëm
3. Allen Bolts Furnizues dhe Eksportues nga Kina
4. Ekipe shumë të aftë në dispozicion për të ofruar këshilla dhe zgjidhje të ekspertëve

Prodhuesi dhe furnizuesi i bulonave të zgjerimit të ankorimit të mëngës së çelikut Dynabolt - T&Y Hardware:

Spirancat me mëngë çeliku inox janë sistemi më i shpejtë, i lehtë dhe fleksibël i ankorimit të fiksuesve. Thellësia më e mirë dhe ideale për spirancën e mëngës prej çeliku inox është të paktën diametri me katër bulonat ose 2 inç. Mund të mbajë metale shumë të rënda në varësi të madhësisë. T&Y Hardware është kompania kryesore e prodhimit të çelik inox Expansion Bolt në Kinë.
Ne eksportojmë të gjitha llojet e mbërthyesve, duke përfshirë spiranca me mëngë prej betoni, dynabulona çeliku inox dhe të tjera. Ne kemi përvojë në furnizimin me lidhëse standarde të cilësisë së lartë në mbarë botën. Bulon zgjerimi prej çeliku inox i prodhuar nga T&Y Hardware është shumë i besueshëm. Përdoret për çdo beton, tullë ose bllok.
T&Y Hardware ju ofron bulonat e ankorimit të vidave të zgjerimit me mëngë çeliku inox me qëndrueshmëri të lartë për çdo madhësi. Për M6, M8, M10, M12 dhe M16, janë gjithashtu të disponueshme bulonat e ankorimit të mëngës. Diametri i fillit është 8 mm, dhe gjatësia totale është 70 mm. Pra, ky bulon i ankorimit me mëngë çeliku inox është lloji më i mirë i kokës gjashtëkëndësh. Ky është një bulona ankorimi me mëngë të jashtme prej çeliku të pandryshkshëm që janë të besueshëm për projektin tuaj.

Hardware T&Y ofron bulonën e zgjerimit të ankorimit të mëngës prej çeliku më të mirë me cilësi të lartë për eksport:

T&Y Hardware është një kompani e përkushtuar në industrinë e harduerit që hulumton vazhdimisht lidhësin dhe zhvillon mbërthyes të ri, efektiv dhe me cilësi të lartë. Ne projektojmë bulonat e ankorimit me mëngë të cilësisë më të mirë që janë të adaptueshëm për t'u përdorur në gardhe, dyer dhe dritare rezistente ndaj vjedhjeve, gjithashtu për dekorimin e shtëpisë tuaj dhe projektet inxhinierike, ajrin e kondicionuar dhe të tjera. Është shumë e lehtë për t'u vendosur me një çelës.
Këto janë bulona ankorimi të rënda që do t'ju lejojnë t'i përdorni ato në çdo projekt. Mund të jetë një projekt i thjeshtë i lehtë ose një projekt i rëndë. Një avantazh tjetër i bulonave të ankorimit me mëngë çeliku inox nga T&Y Hardware është anti-korroziv. Është kaq miqësore me mjedisin. Për ambientin tuaj të brendshëm dhe të jashtëm, buloni i zgjerimit prej çeliku inox është i përsosur për t'u përdorur.
T&Y Hardware ofron një gamë të plotë të vëllimit të madh të bulonave të ankorimit me mëngë çeliku inox për eksport. Së bashku me këtë, ne ju ofrojmë të gjitha llojet dhe madhësitë e dynabolteve prej çeliku të pandryshkshëm, spirancën e mëngës së zgjerimit, spirancën e mëngës së kokës gjashtëkëndore, spirancën e mëngës së bulonave gjashtëkëndëshe, spirancën e mëngës së dados gjashtëkëndore dhe mëngën e bulonave të këmbës. Pavarësisht nëse keni nevojë për një bulon ankorimi me mëngë çeliku inox me kokë të sheshtë ose një bulon spirancë me mëngë çeliku inox me kokë të sheshtë, T&Y Hardware është prodhuesi juaj më i besueshëm i fiksuesve.

Cilësia më e mirë e eksportit për bulonën e zgjerimit të ankorave të linjës së plotë - hardueri T&Y:

T&Y Hardware ofron gjithashtu një linjë të plotë të ankorave me mëngë. Pavarësisht nëse projekti juaj është me beton, tulla, bllok ose dru, ju mund të mbështeteni te vidhosat e ankorimit të mëngëve dhe bulonave të ankorimit të mëngëve nga ne. Ankorat e mëngëve për dru janë gjithashtu të disponueshme për transport të shpejtë.
T&Y Hardware është kompania më e spikatur e prodhimit të kapëseve në Kinë. Ne kemi shumë klientë të kënaqur nga Amerika e Veriut, Evropa Perëndimore, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme dhe Azia Juglindore. Ne jemi prodhuesi i certifikuar i standardeve të cilësisë ISO 90001: 2015. Si një industri harduerike me përvojë nga viti 2009, T&Y Hardware e kupton gjithmonë pikën tuaj të dhimbjes. Ne projektuam dhe dekoruam produktin dhe shërbimin tonë më miqësor ndaj klientit, për të mos pasur nevojë për ndihmë gjatë tregtimit me ne.
Ne jemi prodhuesi më i shpejtë i lidhësve prej çeliku inox me qëndrueshmëri të lartë dhe me cilësi të lartë në Kinë. Ne ofrojmë 100% kartona standarde të forta eksportuese me paleta druri. Nëse keni nevojë për transport të shpejtë, ne mund ta përpunojmë brenda dhjetë ditësh për mbërthyes çeliku inox. Ne ofrojmë gjithashtu oferta me porosi për të ndihmuar projektin tuaj. Dërgoni kërkesën tuaj tani për të mësuar më shumë rreth Bulonit të Zgjerimit të Ankorave të Mëngës nga T&Y Hardware. Shkarkoni katalogun tonë tani.

Certifikim

2 Certifikimi1

Ekspozitë

Ekspozitë

Komentet e klientit

komentet e klientit (2)

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM